Mobilny Specjalista ds. rekrutacji
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Polska
BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 4. 2024

Jako Badaj.to, czyli nowa marka wywodząca się z firmy Śląskie Laboratoria Analityczne , skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Nasza praca ma realny wpływ na poprawę świadomości znaczenia regularnych badań diagnostycznych. Celem jaki nam przyświeca jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług medycznych. Współpracuje z nami już ponad 700 osób min. diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, kurierzy oraz pracownicy administracyjno - biurowi.  Wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych.

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: Zgierz

ZAKRES ZADAŃ:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne źródła
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych
  • Realizacja procesów selekcji i rekrutacji na stanowiska medyczne
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i rekomendowanie najlepszych kandydatów
  • Udział w konferencjach i targach pracy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia)
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Pozytywne nastawienie do pracy, ukierunkowanie na cel i determinacja w działaniu
  • Mile widziane cechy takie jak: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Komplet narzędzi niezbędnych do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Praca w firmie o ugruntowanej na rynku z branży medycznej
  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190