Specjalista ds. Rekrutacji i HR
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Murapol Architects Drive S.A.
24. 5. 2024

Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 22 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie nadesłanych zgłoszeń od Kandydatów
  • Wstępna analiza i selekcja CV
  • Organizacja procesów rekrutacyjnych - kontakt mailowy i telefoniczny, przekazywanie informacji zwrotnej
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych dla 6 oddziałów firmy
  • Współpraca z dyrektorami oddziałów w zakresie rekrutacji
  • Bieżąca komunikacja z Kandydatami
  • Raportowania postępów rekrutacyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów rekrutacyjnych
  • Współpraca przy tworzeniu ogłoszeń o pracę
  • Dbałość o candidate expirience
  • Współpraca w usprawnianiu procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Samodzielności oraz zorientowania na rezultat.

Mile widziane

  • Doświadczenie w innych obszarach HR.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Program emerytalny
  • Kawa / herbata
  • Napoje
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509