SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / REKRUTER
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
RUBEN-BAU SP. Z O.O.
27. 4. 2024

Jesteśmy polską firmą budowlaną z 12 letnim stażem, realizującą kontrakty na terenie Niemiec, Austrii i Belgii. Do naszego nowego oddziału firmy we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Obowiązki

  • oSamodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.
  • oZamieszczanie ogłoszeń.
  • oProwadzenie rozmów z kandydatami.
  • oKwalifikowanie kandydatów.

Wymagania

  • •Wieloletnie oświadczenie w pracy w branży HR.
  • •Samodzielność pracy.
  • •Determinacja i motywacja do działania.
  • •Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.
  • •Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.
  • •Nastawienie na pogłębianie swoich umiejętności interpersonalnych.
  • •Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami i Klientami HR.
  • •Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • •Umowę o pracę.
  • •Zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska budowlane.
  • •Wsparcie na każdym etapie swojej pracy.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • •Benefity pracownicze po okresie próbnym

  • Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.
  • BIURO CZYNNE W GODZINACH 8-16
  • TEL. 576033941
  • E- MAIL:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448