Specjalista ds. Rekrutacji – Opiekun Klientów Kluczowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HR Consulting
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie rekrutacja osób w oparciu o umowę o pracę i/lub zlecenie
  • Zajmiesz się opieką nad najważniejszymi naszymi Klientami
  • Do Twoich obowiązków należeć również będzie przygotowywanie/kompletowanie teczek osobowych i przekazywanie ich do działu kadr
  • Monitorowanie rynku pracy i trendów w zakresie źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Współpraca z wewnętrznym działem kadr
  • Współpraca z wewnętrznym działem zajmującym się rekrutacją obcokrajowców
  • Ważny jest również kontakt z Klientem i budowanie dobrych relacji wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników lub zarządzaniu zespołem, obsłudze Klienta
  • Umiejętności interpersonalne, będą przydatne w nawiązywaniu relacji zewnętrznych oraz współpracy wewnątrz firmy
  • Dobrze, gdybyś potrafił poruszać się w obszarze mediów społecznościowych
  • Niezbędna będzie dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu działań równocześnie
  • Miłym dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień kadrowych
  • Zależy nam na dobrej znajomości obsługi komputera
  • Ważna będzie dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Wysoką premię
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach kadrowych
  • Długofalową współpracę
  • Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę w pracy – mamy w tym obszarze 20 letnie doświadczenie
  • Indywidualne i otwarte podejście do pracownika ze strony zarządu firmy
  • Standardowe (premie, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe) oraz niestandardowe dodatki motywacyjne – tu jesteśmy również kreatywni

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696