Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Verseo Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoimi zadaniami będą:

  • aktywny, telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B) - cold calling to podstawa naszej pracy, do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt z potencjalnymi klientami Verseo,

  • przygotowywanie ofert dla klientów,

  • spotkania sprzedażowe z klientami,

  • współdziałanie z innymi zespołami firmy - będziesz blisko współpracować z zespołem Customer Success, który zajmie się obsługą Twoich klientów.

WYMAGANIA:

3 najważniejsze rzeczy na tym stanowisku to:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej - wystarczą pierwsze szlify w tym aspekcie, wszystkiego nauczymy!

  • wysokie umiejętności interpersonalne i wrodzone skille sprzedażowe :)

  • samodzielność w działaniu.

A szukamy osoby, która również:

  • uparcie dąży do realizacji wyznaczonych celów,

  • potrafi rozmawiać i zna sposoby na zaciekawienia rozmówcy,

  • potrafi aktywnie słuchać i ma wysoki poziom empatii,

  • łączy swobodę bycia z kulturą osobistą - klienci lubią z Tobą pracować,

  • potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania.

OFERUJEMY:

Co możemy Ci zaoferować:

  • Kontrakt B2B lub umowa zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia,

  • 5000 - 8000 zł netto + system prowizyjny, który nie ma górnego limitu!

  • 30 dni płatnych dni wolnych od świadczenia usług

  • Pakiet szkoleń produktowych na start

  • Pracę w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu.

  • Dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Smartlook, ABtesting, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej.

  • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun. W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.

  • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

  • Elastyczne godziny pracy, start między 8:00 a 9:00 rano
  • Hybrydowy tryb pracy w wymiarze 70% pracy stacjonarnej, 30% pracy zdalnej
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509