Specjalista ds. Przetargów i Ofert
  • Morawica
Morawica, Morawica, Świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin
6. 6. 2024

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Przetargów i Ofert
Twój zakres obowiązków:
- Analiza rynkowa
- Prowadzenie postępowań przetargowych
- Przygotowywanie i redagowanie ofert
- Monitorowanie wyników postępowań
- Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
- Zarządzanie dokumentacją
Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne inżynieryjne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Motywacja i zaangażowanie w realizację projektów
- Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność organizacji i planowania pracy
- Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku
- Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego
- Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Morawica
  • Morawica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696