Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością księgowości
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka
24. 5. 2024

Poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac ze znajomością księgowości!
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: specjalisty ds. kadr i płac ze znajomością księgowości.
Miejsce i czas wykonywania pracy: Kielce, na pełen etat
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników;
• wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
• przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy;
• sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
• monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w środowisku pracy;
• wspomaganie pracy działu księgowego.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
• minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płac;
• znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz rachunkowości;
• znajomość programu enova365;
• znajomość programu Płatnik;
• znajomość pakietu Office,
• skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność;
• umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• niezbędne narzędzia do pracy,
• przyjazną atmosferę pracy;
• pełne wyzwań środowisko pracy
• dużą samodzielność w działaniu.
Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV
Termin i miejsce składania dokumentów: 7 czerwca 2024 r. na adres mail: @
Klauzula dla osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka z siedzibą w Kielcach przy ul. Pańskiej 1a, 25-811 Kielce („ZHP”). Może Pan/Pani kontaktować się z ZHP również pod adresem e-mail: @ oraz pod numerem telefonu: +48 41 344 65 55 albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: @ oraz numerem telefonu: + 48 601 889 788. Pana/Pani dane osobowe, o których podanie prosimy w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli dobrowolnie i z własnej inicjatywy poda Pan/Pani jeszcze inne dane, wysyłając je do ZHP jednoznacznie potwierdza pan/i zgodę na ich przetwarzanie przez ZHP do celów tej rekrutacji. Jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska pracy w ZHP, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Pana/Panią zgody, która powinna brzmieć następująco:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka danych osobowych zawartych w załączonym CV oraz w innych dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy”.
Pana/Pani dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu:
• przeprowadzenia rekrutacji na niniejsze stanowisko pracy w ZHP; dane będą przechowywane do podjęcia przez ZHP decyzji w sprawie obsadzenia wakującego stanowiska pracy, a jeżeli jeszcze przed jego obsadzeniem okaże się, że Pana/Pani kandydatura nie zostanie przyjęta – do podjęcia przez ZHP decyzji o nieprzyjęciu Pana/Pani kandydatury;
• przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy w ZHP; dane będą przechowywane przez jeden rok od wyrażenia zgody.
Może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać wyrażone zgody, kontaktując się w tym celu z ZHP albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
Ma Pan/Pani również prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Pełną informację o wszystkich przysługujących Panu/Pani prawach uzyska Pan/Pani na zhp.pl/rodo

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509