Specjalista ds. Prospectingu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

W związku z wprowadzeniem do naszej ofert innowacyjnego rozwiązania rekrutacyjnego dla naszych klientów aktualnie poszukujemy:

Twoje zadania będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • Generowanie i kwalifikacja leadów,
  • Identyfikowanie osób decyzyjnych w przedsiębiorstwie, docieranie do nich, nawiązywanie kontaktu,
  • Badanie potrzeb klientów, dopasowanie rodzaju usługi i przedstawianie ofert,
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych i podpisywanie umów z klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w prospectingu,
  • Znajomości najskuteczniejszych metod docierania do klientów oraz wykorzystywanych narzędzi,
  • Umiejętności budowania i segmentacji bazy,
  • Doświadczenia w “cold callingu” i “cold mailingu”,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • Otwartości do spotkań z klientami w terenie,
  • Samodzielności, systematyczności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność, swobodę w działaniu,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na podstawie i prowizjach,
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe, a także codzienny feedback od doświadczonego managera.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, którzy dbają o rozwój swoich klientów, aplikuj już teraz wysyłając swoje cv!

Dołącz do nas i twórz z nami przyszłość sprzedaży!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584