Specjalista ds. Projektów i Przetargów
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
18. 5. 2024

to nieustannie rozwijający się port komunikacyjny położony w centralnej części Polski.

Specyfika prowadzonej działalności i szerokie grono współpracujących kontrahentów czynią z pozoru zwyczajne

zakupy i zamówienia, zróżnicowanymi i ciekawymi projektami.

Jeśli łatwo nawiązujesz relacje, lubisz wyzwania, różnorodność, a przy tym cenisz sobie pracę w ramach

transparentnych procedur, dołącz do naszego zespołu i aplikuj na
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego i sektorowego w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.,
  • przygotowywanie i administrowanie aukcjami elektronicznymi oraz elektronicznymi postępowaniami zakupowymi,
  • przygotowywanie, opiniowanie pod względem zgodności z przepisami Prawa zamówień publicznych i wprowadzanie do elektronicznego systemu udzielania zamówień (systemu aukcji elektronicznych) zleconej dokumentacji lub korespondencji przetargowej, w szczególności opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu, projektów umów lub istotnych postanowień umownych,
  • przygotowanie i opiniowanie pod względem zgodności z przepisami prawa projektów umów, porozumień, zmian i aneksów do umów lub porozumień, wypowiedzeń, odstąpień, itp.,
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami, podmiotami biorącymi udział w konkursach i postępowaniach prowadzonych przez lotnisko,
  • prowadzenie rejestrów oraz bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo),
  • umiejętność analizy i weryfikacji rozwiązań i zapisów kontraktowych,
  • praktyczną znajomość przygotowania dokumentacji i realizacji zamówień publicznych,
  • biegłą znajomość obsługi komputera, środowiska Google oraz pakietu MS Office,
  • co najmniej dobrą znajomość języka angielskiego,

a ponadto:

  • silną motywację i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność myślenia analitycznego i wyszukiwania informacji,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • wysoką kulturę osobistą oraz jesteś osobą samodzielną w działaniu.

Miło, jeśli posiadasz również:

  • doświadczenie w przygotowywaniu umów, praktyczną znajomość przepisów Kodeksu cywilnego w zakresie umów,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i analizowaniu dokumentacji w trakcie realizacji projektów współfinansowanych z Budżetu UE.

Nie wahaj się! Dołącz do naszego zespołu.

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322