Leader 3D / Koordynator projektów 3D
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy 4 grafików 3D (dawanie feedbacku technicznego i estetycznego, ustalanie terminów)
  • Nadzorowanie tworzenia procesu 3D (zbieranie wymagań, proponowanie ilości ujęć, tworzenie listy widoków i moodboardów, wsparcie techniczne)
  • Wykonywanie modeli i wizualizacji produktów w szczególności mebli
  • Wsparcie zespołu graficznego w codziennych obowiązkach
  • Codzienna komunikacja i współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Znajomość programów i narzędzi do pracy: 3DS Max, Corona, ZBrush, Adobe Photoshop
  • Co najmniej 4 lata doświadczenie w modelowaniu i renderowaniu
  • Doskonała organizacja pracy, planowania i raportowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2) w mowie i piśmie
  • Kreatywność, pomysłowość, śledzenie trendów w branży wnętrzarskiej
  • Umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu oraz przyjmowania feedbacku
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym zespole skupionym na rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komputer (Mac/PC do wyboru), sprzęt fotograficzny, komfortowe stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Kursy językowe

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293