Specjalista ds. projektów i pozyskiwania środków
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Fortak & Karasiński Radcowie Prawni Sp.P.
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • analiza możliwości pozyskania finansowania projektów kompetencyjnych;
  • monitorowanie terminów i rodzajów naborów wniosków;
  • doradztwo w sprawach projektów inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych;
  • przygotowywanie aplikacji; w tym wszystkich niezbędnych dokumentów, budżetów, harmonogramów;
  • ocena formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów oraz ocena formalnej dokumentacji projektowej;
  • realizowanie projektów w ramach otrzymanego dofinansowania;
  • organizowanie spotkań informacyjnych dla klientów;
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych służących promocji działalności dotacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie lub pokrewne;
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe, min. 4 lata, w tym przynajmniej 2 lata na stanowiskach związanych z opracowywaniem, koordynacją lub realizacją projektów inwestycyjnych bądź B+R;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • biegła obsługa programów Word, Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

O nas

Fortak & Karasiński Radcowie Prawni to kancelaria radców prawnych, mająca ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku, to różnorodne sprawy z zakresu prawa medycznego, gospodarczego, pracy i europejskiego, tysiące godzin przepracowanych z Klientami, by chronić ich interesy i rozwój firm.

Nasze usługi są dostępne w języku polskim, angielskim, japońskim i ukraińskim.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370