Specjalista ds. Projektów i Nadzoru Technicznego - Asystent inżyniera
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac projektowych związanych z działem EXPORT w Grudziądzu
  • Komunikacja z dostawcami
  • Nadzór nad przebiegiem projektu
  • Nadzór nad odbiorami
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów projektowych
  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i standardami jakościowymi
  • Dbanie o przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów branżowych

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość branży budowlanej i instalacji branżowych
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie inżynierii, lub w trakcie
  • Komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej
  • Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • Uprawnienia budowlane -  do rysowania koncepcji, projektowania instalacji, nie są wymagane

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 brutto (wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia)
  • Umowa o pracę lub współpraca na zasadach B2B
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. kadr i płac Grudziądz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Grudziądz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Grudziądz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Grudziądz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190