Specjalista ds. produktu VOD i SVOD (Wideo Na Życzenie i Subskrypcja Wideo Na Żądanie)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
VECTRA S.A.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju produktów VOD i SVOD.
  • Raportowanie i analiza wyników ofert produktów VOD i SVOD, wraz z rekomendacjami działań budżetowych.
  • Rekomendowanie oferty programowej dla wybranych produktów.
  • Analiza rynku i konkurencji oraz dostarczanie informacji wspierających decyzje biznesowe.
  • Inicjowanie i udział w działaniach promocyjnych oraz kampaniach dotyczących produktów.
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, zarządzaniem produktami, mediami cyfrowymi lub pokrewnymi).
  • Umiejętności analityczne i zdolność interpretacji danych.
  • Mile widziana umiejętność opracowywania strategii produktowych i roadmap.
  • Kreatywność i zdolność samodzielnego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Znajomość podstawowych narzędzi IT (Excel, Word, PowerPoint).

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa B2B.
  • Karta Multisport.
  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży operatorów telekomunikacyjnych.
  • Możliwość współpracy z liderami rynku VOD (np. Warner Bros Discovery, Netflix, CANAL+).
  • Ekskluzywne zniżki na nasze produkty i usługi.
  • Brak sztywnych zasad komunikacji czy dress codeu - zwracamy się do siebie po imieniu.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030