SPECJALISTA DS. GWARANCJI I PORĘCZEŃ
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1056465501

Obowiązki

  • realizujesz gwarancje i poręczenia udzielone przez instytucje centralne i regionalne i korespondujesz z nimi,
  • analizujesz dokumenty i dane finansowe,
  • rozliczasz wypłacone gwarancje i poręczenia,
  • w uzasadnionych przypadkach sporządzasz odwołania od decyzji instytucji regionalnych lub centralnych,
  • obsługujesz systemy, rejestry i aplikacje w zakresie działania komórki,
  • realizujesz obowiązki sprawozdawcze.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315