Specjalista ds. produkcji / Technolog
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Konko S.A.
31. 5. 2024

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. produkcji / Technolog

Obowiązki

  • Praca na dokumentacji technicznej powierzonej przez Klienta
  • Opracowywanie technologii dla zleceń produkcyjnych (przygotowanie detali, spawanie, obróbka skrawaniem)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją warsztatową w trakcie produkcji
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Przygotowanie przyrządów produkcyjnych
  • Obliczanie zapotrzebowania materiałowego do zleceń produkcyjnych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu AutoCad (lub pokrewnych)
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dofinansowanie kart Medicover Sport.
  • Dofinansowanie z ZFŚS.

  • Wynagrodzenie - do negocjacji

  • Praca Mysłowice
  • Pracownik produkcji Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696