Technolog w branży energetycznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ZRE Katowice
26. 5. 2024

22/24/HP

Obowiązki

  • opracowywanie wymaganej dokumentacji technicznej / technologicznej,
  • opracowywanie wymaganej dokumentacji technologicznej - koncepcje rozwiązania montażu, plany podnoszenia, opisy techniczne technologii montażu, plany bezpieczeństwa, dokumentacje techniczno-ruchowe urządzeń, instrukcje technologiczne,
  • opracowywanie Projektów Organizacji Robót (POR) wraz z wytycznymi w zakresie technologii prowadzenia prac,
  • udział w wizjach lokalnych i pomiarach na obiekcie,
  • opracowywanie dokumentacji RedCorrex,
  • nadzór autorski przy wdrażaniu opracowań własnych,
  • nadzór projektowy / technologiczny przy realizacji zadań Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (energetyka, mechanika, inżynieria środowiska oraz dyscypliny pokrewne),
  • wiedza techniczna z zakresu ogólnie pojętej energetyki, procesów technologicznych, fizyki i mechaniki ogólnej,
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego (SolidWorks),
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodyscyplina rzetelność, zaangażowanie w pracę i w swój rozwój,
  • znajomość języka angielskiego (na potrzeby odczytu i zapisów w dokumentacji technicznej oraz komunikacji z Klientem),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy, współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • warunki do solidnego rozwoju zawodowego w szerokim paśmie zagadnień dot. energetyki i przemysłu,
  • szkolenia specjalistyczne w branży projektowania rurociągów,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

  • Praca Katowice
  • Technolog Katowice
  • Technolog żywności Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064