Specjalista ds. Procesów Produkcji
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing
  • kalkulowanie kosztów technicznych produktów
  • usprawnienie i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • opracowanie i wdrażanie standardów dla nowych i obecnych procesów produkcyjnych
  • rozwijanie i optymalizacja procesów w celu ciągłego doskonalenia
  • wspieranie firmy we wdrażaniu projektów doskonalących i praca nad ich ciągłym utrzymaniem

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pracownik produkcji Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055