Specjalista ds. prawnych / umów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
30. 8. 2024

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 34 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego .

Obecnie poszukujemy pracownika do na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę.

Obowiązki

  • opiniowanie umów na etapie ofertowania
  • weryfikacje i przygotowanie umów na roboty budowlane i instalacyjne, dostawy materiałów i sprzętu itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę
  • udział w negocjacjach z inwestorem i kontrahentami

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub budowlane
  • udokumentowane 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej wykonawczej (w dziale umów lub dziale prawnym) warunek konieczny
  • znajomość regulacji prawnych w tym prawa budowlanego,
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności interpersonalne

  • prace stacjonarna w stabilnej firmie
  • umowa o prace lub umowę B2B
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • karty multisport
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584