SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA UMÓW I ZGÓD- Trójmiasto
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Z powodu dynamicznego rozwoju firmy obecnie szukamy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA UMÓW I ZGÓD

Miejsce pracy: Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i podpisywanie umów dla operatorów telekomunikacyjnych na budowę sieci FTTH z właścicielami i zarządcami budynków
  • Pozyskiwanie zgód na budowę lub tranzyt sieci telekomunikacyjnych przez działki/budynki prywatne i spółdzielcze
  • Uzgadnianie projektów i koncepcji budowy z właścicielami (uzyskiwanie ich zgód)
  • Praca w terenie rozmowy z właścicielami, kontakty telefoniczne, mailowe i bezpośrednie.

Wymagania stanowiska

  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy z ludźmi oraz prowadzenia rozmów
  • Skuteczność w działaniu.

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy B2B lub umowy o pracę na czas określony (do uzgodnienia)
  • elastyczne godziny pracy – to Ty ustalasz, kiedy możesz zająć się pozyskiwaniem nowych kontaktów
  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075