Specjalista ds. pozyskiwania klientów
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
AFG BROKER Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Nawiążemy współpracę z osobą aranżującą spotkania z Klientami ze wszelkich branż. Jeśli posiadasz kontakty lub potrafisz je nawiązywać, zgłoś się do nas.

Nasze wymagania

Nie wymagamy wiele. Wiele zależy od Ciebie. Może to być dla Ciebie praca dodatkowa lub główne źródło dochodu. Możesz pracować z każdego miejsca w Polsce bo i my pracujemy dla Klientów z całego kraju.

To oferujemy

Twoje zarobki będą zależne od wyników i tylko od Ciebie zależy ile zarobisz - więcej opowiemy na spotkaniu.

O nas

AFG Broker jest prężnie rozwijającą się kancelarią brokerską świadczącą usługi w całej Polsce. Wśród naszych Klientów są m.in firmy z branży paliwowej, transportowej, leczniczej, usługowej, produkcyjnej, filmowej, kosmetycznej czy przedsiębiorstwa Skarbu Państwa.

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu, dbając o bezpieczeństwo oraz szczelność ochrony ubezpieczeniowej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmie AFG Broker Sp. z o.o., NIP: 527-267-64-93 REGON: 146088088.Informujemy, że:1) administratorem przekazanych danych jest AFG Broker Sp. z o.o., pod adresem: ul. Zygmunta Hübnera 1/57, 01-7566 Warszawa, NIP: 527-267-64-93 REGON: 146088088;2) dane będą przetwarzane prowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie udzielonej zgody oraz na podstawie przepisów kodeksu pracy;3) dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom trzecim, świadczącym na rzecz administratora usługi informatyczne (w tym m.in. hostingowe, oprogramowania),4) dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a jeżeli osoba, której dane dotyczą, wyrazi taką zgodę – także na potrzeby i przez czas późniejszy (prowadzenia kolejnych rekrutacji) tj. do upływu 12 miesięcy;a) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane do prowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością prowadzenia procesu rekrutacji w stosunku do kandydata oraz zawarcia wyżej wymienionej umowy.Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, żądania sprostowania danych osobowych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie (przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509