Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Ruch S.A
23. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji oraz zapewnienie najwyżej jakości obsługi Klientów Kluczowych
  • Kompleksowa obsługa zapytań związanych z cyklem życia przesyłek i usługami ORLEN Paczka za pośrednictwem e-mail oraz telefonu
  • Stałe doskonalenie jakości obsługi Klientów Kluczowych poprzez analizowanie ich opinii, raportów oraz proponowanie działań usprawniających
  • Zaangażowanie w efektywną analizę zgłoszeń i ich rozwiązywanie zgodnie z ustalonymi wskaźnikami KPI
  • Dbałość o odpowiednią reprezentację firmy
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych, zewnętrznych i projektowych

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze Klienta Kluczowego/Biznesowego
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracy
  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej – skuteczna i jasna wymiana informacji z Klientami i innymi jednostkami
  • Znajomość języka angielskiego w mowie - poziom min. B2
  • Empatia i umiejętność aktywnego słuchania
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność szybkiego i kreatywnego myślenia
  • Zdolność efektywnego zarządzania priorytetyzacją zadań i czasem pracy
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Parking na terenie firmy
  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509