Specjalista ds. pozyskiwania funduszy z UE
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
IDEA Arkadiusz Kardyś
12. 6. 2024

Nasz klient lider w branży doradztwa biznesowego, poszukuje Specjalisty ds. pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej. Jako członek naszego zespołu będziesz miał(a) możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach, które pozwolą na rozwój zawodowy i osobisty.

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej

Poznań

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji aplikacyjnej do konkursów o dofinansowanie z UE, w tym wnioski o dotacje, biznesplany, studia wykonalności oraz modele biznesowe.
  • Przygotowywanie załączników niezbędnych do zawarcia umowy o dofinansowanie.
  • Wyszukiwanie i analiza informacji gospodarczych, rynkowych oraz regulacyjnych.
  • Ocena możliwości pozyskiwania dotacji zarówno unijnych, jak i krajowych.
  • Analiza potrzeb inwestycyjnych klientów w kontekście dostępnych funduszy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, prawo, europeistyka lub pokrewne).
  • Znajomość zasad pozyskiwania środków unijnych, zarówno dla projektów inwestycyjnych, jak i badawczo-rozwojowych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie.
  • Doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz orientacja na potrzeby klienta.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Biegłość w obsłudze MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności interpersonalne oraz elastyczność.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań.
  • Pracę w przyjaznym zespole z dobrą atmosferą.
  • Pakiet socjalny.
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego.

Jako specjalista w firmie konsultingowej będziesz wspierał rozwój polskich przedsiębiorstw, stawiając na innowacyjność, kreatywność i interdyscyplinarne podejście. Dołącz do zespołu i pomóż kształtować przyszłość polskiego biznesu.

Wyślij swoje CV!

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851