Specjalista ds. pomocy technicznej w języku szwedzkim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zgłoszeń telefonicznych od techników i monterów urządzeń fotowoltaicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych
  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, szczególnie związanymi z elektrotechniką (mile widziana wiedza na temat urządzeń fotowoltaicznych),
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość języka szwedzkiego w stopniu biegłym (C1) i polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjności do pracy w biurze w Lublinie (dzielnica Czechów)

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Dogodny system pracy – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00
  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenie w pełni przygotowujące do pracy

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322