Specjalista ds. inwestycji budowlanych
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Egen S.A.
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów z rynku inwestycji budowlanych
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Utrzymanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • Doradztwo techniczne oraz obsługa ewentualnych reklamacji

Nasze wymagania

  • Duża motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami
  • Posiadanie dobrych umiejętności w prowadzeniu negocjacji
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży materiałów budowlanych (wykończeniowych)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z realizacją celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy plus wszystkie niezbędne narzędzia

Egen S.A.

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862