Specjalista ds. planowania produkcji
  • Leszno
Leszno, Leszno, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie planu produkcji na podstawie estymacji sprzedaży, dostępnego stanu wyrobów oraz komponentów
  • Monitorowanie statusu realizacji zamówień
  • Śledzenie wykonania planu produkcyjnego, bilansowanie zdolności produkcyjnych i wprowadzanie korekt
  • Monitorowanie zapasów surowców i materiałów, bilansowanie zapotrzebowania w oparciu o reguły MRP
  • Analizy wykonania planu produkcji, sporządzanie raportów dobowych, tygodniowych i miesięcznych (analiza graficzna)
  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży, Działami Produkcji, Magazynów i Obsługi Klienta
  • Śledzenie planu dostaw i podejmowanie działań korygujących w przypadku ograniczeń
  • Monitorowanie wskaźników efektywności w obszarze planowania i produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP (Impuls mile widziany)
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Umiejętność tworzenia raportów, wskaźników dot. wydajności, dostępności linii produkcyjnych, realizacji planów oraz analizowania procesu MRP
  • Umiejętności analityczne
  • Wskazane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży FMCG
  • Asertywność, otwartość na współpracę, dobre relacjach z innymi zespołami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Leszno
  • Pracownik produkcji Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714