Specjalista ds. obsługi zwierzęcej / Zootechnik
  • Leszno
Leszno, Leszno, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad zdrowymi zwierzętami - regularne sprawdzanie stanu zdrowia
  • nadzór procesu wzrostu zwierząt, przeciwdziałanie niebezpiecznym chorobom
  • dbałość o odpowiedni dobór pasz, nadzór nad dietą oraz dobre warunki życia zwierząt
  • podaż szczepionek, uczestniczenie przy porodach
  • prowadzenia dokumentacji zgodnej z wymogami prawnymi
  • przygotowanie i nadzór kalendarza hodowlanego
  • współpraca z weterynarzami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe zootechniczne lub pokrewne
  • znajomość programów komputerowych Microsoft Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie dla całej rodziny (dom o wysokim standardzie)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749