Specjalista ds. Planowania Produkcji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PLP POLAND (BELOS) S.A
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Opracowywanie harmonogramów produkcji, uwzględniając zdolności produkcyjne, dostępność maszyn, dostępność zasobów ludzkich oraz inne ograniczenia - w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych i terminowej realizacji zleceń
  • Współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia odpowiednich poziomów zapasów surowców i materiałów potrzebnych do produkcji oraz minimalizacji nadmiernych zapasów
  • Rozliczanie wykonania produkcji i raportowanie wskaźników wykonania
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w celu zapewnienia dostarczenia towarów zgodnie z harmonogramem
  • Monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych, półproduktów oraz komponentów (surowców)
  • Analiza planu produkcyjnego w oparciu o wydajność
  • Monitorowanie realizacji planu produkcyjnego i eskalacja opóźnień
  • Generowanie i koordynowanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do procesów planowania produkcji

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość systemu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie umiejętności planowania produkcji

OFERUJEMY:
  • Każda osoba zatrudniona w naszej firmie może liczyć na stabilność zatrudnienia.
  • Jesteśmy firmą należącą do infrastruktury krytycznej, co daje nam przewagę na rynku pracy w czasach kryzysu.
  • Każdy nasz Pracownik otrzymuje umowę o pracę z pełnym wymiarem godzin oraz pakiet benefitów pracowniczych (premie kwartalne, premie świąteczne, dopłata do wypoczynku, spotkania integracyjne).
  • Każdy Pracownik minimum raz w roku otrzymuje podwyżkę wynagrodzenia.
  • Poziom wynagrodzenia zawsze dostosowujemy do wiedzy, kompetencji i doświadczenia.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864