Specjalista ds. Opieki nad Klientami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
E100
12. 6. 2024

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 20 000 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 400 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 600 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko " Specjalista ds. Opieki nad Klientami ". Praca Polega na opiece nad klientami, z którymi stale współpracujemy. Nie jest to infolinia- dostaniesz od nas służbowy telefon, laptop itp. i będziesz mieć kontakt tylko z przypisanymi do Ciebie klientami. Ponadto do Twoich obowiązków będzie należeć część backofficowa czyli praca z raportami, dokumentami i systemami, a w późniejszym etapie dodatkowo sprzedaż naszych usług/produktów.

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka zdalna nad klientami, z którymi współpracujemy – kontakt telefoniczny oraz mailowy
  • Dbanie o długofalowe relacje Identyfikowanie potrzeb klienta oraz przedstawianie dla niego optymalnego rozwiązania
  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych, prowadzenia rozmów handlowych
  • Wysokie zorientowanie na potrzeby i wymagania klienta
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

To Oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia – zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia od samego początku
  • Praca hybrydowa– łącz pracę w biurze z wygodą pracy zdalnej- max 3 dni praca z biura
  • System premiowy– dodatkowe wynagrodzenie wypłacane kwartalnie za Twoje osiągnięcia
  • Możliwość nauki i doskonalenia umiejętności – rozwijaj swoje kompetencje dzięki szkoleniom i warsztatom
  • Dynamiczne środowisko międzynarodowej firmy – dołącz do zespołu, który dynamicznie się rozwija i działa na globalnym rynku
  • Zgrany zespół – pasja i zaangażowanie tworzą pozytywną atmosferę, sprzyjającą kreatywności i innowacji

Proces Rekrutacyjny:

  • Pierwsza rozmowa telefoniczna z rekrutrem abyśmy mogli Cię lepiej poznać
  • Spotkanie online z przedstawicielem działu Opłat Drogowych
  • Informacja zwrotna po spotkaniu

Jeśli jesteś osobą, która lubi pracować z ludźmi, potrafi szybko się dostosować i dąży do doskonałości w działaniach na rzecz satysfakcji klienta, to czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055