Specjalista ds. ofertowania - Kosztorysant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eversport Sp. z o.o.
17. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji przetargowych pod kątem formalnym oraz technicznym
  • nadzór nad dokumentacją przetargową oraz zarządzanie dokumentacją
  • pozyskiwanie ofert niezbędnych do wyceny kontraktu od dostawców oraz usługodawców
  • weryfikacja ofert od wykonawców pod względem formalnym oraz technicznym
  • odpowiedzialność za całościowe przygotowanie i terminowe składanie ofert
  • monitoring działań Zamawiającego na etapie procedury przetargowej
  • odpowiedzialność za kontakty z Zamawiającym w trakcie procedury przetargowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość prawa zamówień publicznych oraz przepisów powiązanych
  • znajomość kosztorysowania oraz programu Norma
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • skuteczność w realizacji celów
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia

To oferujemy

  • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
  • zadaniowy czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Kosztorysant Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190