Kosztorysant- specjalista ds. ofertowania
  • Warszawa
Warszawa
BUD-REM SP. Z O.O.
5. 4. 2024
6000-8400 złotych brutto
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kosztorysów inwestorskich i wykonawczych głównie związanych z elewacjami budynków mieszkalnych jak i innych

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznych

  • Samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

  • Wykonywanie bilansów i zestawień kosztów inwestycji

  • Współpraca z projektantami, inżynierami, firmami budowlanymi oraz klientami

  • Dobór optymalnych rozwiązań kosztorysowych i propozycji alternatywnych

  • Sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowania ofert

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie kosztorysowania i wycen

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów dla różnego rodzaju inwestycji budowlanych

  • Znajomość aktualnych przepisów i norm dotyczących kosztorysowania w budownictwie

  • Doświadczenie w wykonywaniu przedmiarów budowlanych

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej i sporządzania kosztorysów wg. wytycznych inwestora

  • Znajomość programów komputerowych do kosztorysowania (np. Auto Cad, Norma, pokrewne)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie jako Kierownik Budowy

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Możliwosc współpracy B2B, umowy zlecenie, umowy o pracę

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Kosztorysant Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190