Specjalista ds. ofertowania
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
UNIBEP S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej,
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag,
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert,
  • Sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego,
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową,
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych,
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane/konstrukcyjne),
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze sporządzania ofert i kosztorysowania (dokumentacja ofertowa, negocjacje, kontakt z urzędami i instytucjami państwowymi),
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD.
  • Znajomość BIM w zakresie przedmiarów,
  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851