Specjalista ds. kadr i płac
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Stekop S.A.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa płacowa pracowników, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac, naliczanie podatku dochodowego i ZUS
  • przygotowanie dokumentów rozliczeniowych ZUS (w tym korekty)
  • rozliczanie potrąceń komorniczych i innych
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, ekonomia lub administracja)
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PPK
  • znajomość programu Płatnik oraz rozliczeń ZUS
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w dziale płac (naliczanie wynagrodzeń min. 1 rok)
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa/herbata/woda
  • parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864