Specjalista ds. Ofert i Umów
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ZRE Katowice
23. 3. 2024

1/24/HO

Obowiązki

  • analiza dokumentów przetargowych (SIWZ, OPZ, projekt umowy) oraz bezpośrednich zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie i składanie ofert handlowych (przetargi publiczne i prywatne),
  • tworzenie (we współpracy z Wydziałem Prawnym) zapisów do ofert i umów zgodnie z procedurami i poleceniami,
  • współpraca z innymi wydziałami Spółki w celu kompletacji wymaganych dokumentów i informacji,
  • koordynacja procesu opiniowania i samodzielne opiniowanie umów (umowy sprzedaży, umowy o zachowaniu poufności, listy intencyjne, porozumienia itp.),
  • udział w negocjacjach (via e-mail, telco, na żywo), aukcjach;
  • bieżąca komunikacja z klientem,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej umów i ofert, archiwizacja dokumentów,
  • współtworzenie budżetu oferty we współpracy z wydziałami technicznymi (w tym analiza danych kosztowych i cenowych),
  • obsługa platform zakupowych,
  • współpraca z biurami tłumaczeń, kancelariami notarialnymi,
  • udział w sporach i współtworzeniu roszczeń/odpowiedzi na roszczenia.

Wymagania

  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja czasu pracy, myślenie analityczne,
  • znajomość zagadnień związanych z prawem zamówień publicznych, prawem cywilnym, zarządzaniem umowami,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w ofertowaniu i/lub kontraktowaniu i/lub administrowaniu kontraktem w firmie wykonawczej,
  • wykształcenie wyższe: techniczne (energetyka lub pokrewne) lub z obszarów Administracja, Prawo,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym (B2),
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • rozwój kompetencji zawodowych, szkolenia, udział w innowacyjnych projektach dotyczących Spółki,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Aplikuj za pomocą formularza.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075