Specjalista ds. obsługi technicznej obiektów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie planu i realizację przeglądów budowlanych budynków i budowli użytkowanych przez ŻSTW,
  • przygotowywanie planu i realizacja przeglądów okresowych urządzeń, będących w dyspozycji ŻSTW, w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie dokumentacji obiektów i urządzeń w tym Książek obiektów budowlanych,
  • dbanie o zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej i pozostałych mediów w obiektach zarządzanych przez ŻSTW, poprzez wypełnianie warunków umów i dbanie o terminowość ich zawierania,
  • przygotowywanie, we współpracy z innymi komórkami, planów remontowych i inwestycyjnych,
  • dbanie o bieżące usuwanie usterek zgłaszanych przez pracowników bądź użytkowników w obiektach ŻSTW,
  • właściwą współpracę ze specjalistycznymi firmami serwisowymi, konserwującymi i naprawiającymi urządzenia i instalacje w obiektach oraz realizującymi roboty budowlane na rzecz ŻSTW.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne o specjalności budowlanej,
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie równoważnym, odpowiedzialność i samodzielność,
  • zdolność do pracy na wysokościach pow. 1 m,
  • czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • umiejętność obsługi komputera – środowisko MS Office, przeglądarka internetowa.

OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia,
  • umowę o pracę (na okres próbny, następnie na czas określony i w perspektywie na czas nieokreślony),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole w stabilnej firmie.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane CV.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963