Specjalista ds. obsługi klienta z językami obcymi
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła językowo, jak i kompetencyjnie? Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania?

Jeśli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim oraz znasz inny język obcy i chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku - aplikuj i daj nam się poznać!

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości drugiego języka obcego - niemiecki/hiszpański/francuski/inne,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności zarządzania priorytetami,
  • otwartości na nową wiedzę,
  • uśmiechu, pozytywnego nastawienia oraz chęci do działania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie plusem, aczkolwiek jeśli go nie masz, nie zniechęcaj się - wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • udział w wielu ciekawych projektach,
  • pełne wdrożenie oraz wsparcie w Twoich nowych obowiązkach,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury organizacji,
  • przyjazny zespół

Zadania

  • opieka nad czynnościami administracyjnymi - praca z dokumentacją,
  • procesowanie zamówień,
  • odpowiadanie na zapytania klientów,
  • obsługa posprzedażowa klienta,
  • budowanie relacji z klientami,
  • dbanie o jakościowy przepływ informacji

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075