Specjalista ds. obsługi Organów Spółki
  • Świerklaniec
Świerklaniec, Świerklaniec, śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Świerklańcu zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista/Specjalistka do Biura Zarządu. W związku z dynamicznym rozwojem Spółka zatrudni osobę z doświadczeniem do obsługi biura zarządu, organów Spółki oraz współpracy z nadzorem właścicielskim.

Zakres obowiązków:

  • •Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu
  • •Ścisła współpraca oraz koordynacja komunikacji pomiędzy Zarządem, Radą Nadzorczą a Nadzorem Właścicielskim
  • •Nadzór nad przepisami obowiązującymi w Spółce, realizacją zasad i procedur,
  • •Organizacja spotkań, narad i konferencji,
  • •Kontakt z Klientami i instytucjami zewnętrznymi,
  • •Terminowe przygotowanie pism, raportów, prezentacji itp. dla potrzeb Zarządu
  • •Uczestniczenie w spotkaniach i prezentacjach,
  • •Reprezentacja pracodawcy w ramach powierzonych obowiązków,
  • •Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i korespondencji, realizacja samodzielnych projektów na zlecenie Zarządu,
  • •Dbałość o wizerunek firmy.

Oczekiwania od kandydatów/kandydatek:

  • •Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej koordynującym wiele zadań w obszarze administracji i organizacji, współpraca z Radą Nadzorczą oraz Organem Właścicielskim, samorządem itp.)
  • •Doświadczenie w przygotowywaniu projektów pism, decyzji, zarządzeń, uchwał
  • •Wykształcenie wyższe,
  • •Doświadczenie w prowadzeniu biura,
  • •Bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office
  • •Wysoka kultura osobista oraz dojrzałość biznesowa, umiejętność właściwej i punktualnej realizacji powierzonych zadań
  • •Gotowość do przejęcia inicjatywy w rozwiązywaniu problemów
  • •Umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • •Dokładność, systematyczność, otwartość oraz zaangażowanie
  • •Umiejętność szybkiego uczenia się w dynamicznie zmieniających się warunkach

Oferujemy

  • •Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe minimum 6000 brutto oraz możliwe premie i nagrody za wykonanie dodatkowych zadań,
  • •Pracę w zgranym zespole,
  • •Możliwość dalszego rozwoju, szkolenia, uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • •Możliwość uzyskania uprawnień - prawa jazdy kat. D
  • •Atrakcyjne pracownicze ubezpieczenie na życie,
  • •Karta MULTISPORT,
  • •Rozbudowany atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • •Wczasy pod gruszą (dopłata do wypoczynku),
  • •Możliwość korzystania z Kasy Pożyczkowo-Zapomogowej oraz Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • •Codziennie pyszną kawę oraz co miesięczny abonament na posiłki - od napojów i kanapek po słodkości,
  • •Laptop oraz smartfon służbowy,
  • •Roczny bilet na komunikację miejską autobusową na terenie GZM – dla Ciebie i dla rodziny.
  • •Pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce publicznej oferującej stabilne zatrudnienie na lata

  • •Organizacji i obsługi Posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej, współpraca z Organami Nadzoru Właścicielskiego,
  • •Prowadzenia sekretariatu, przyjmowania gości oraz obsługi sal konferencyjnych
  • •Obsługi komunikacji i przygotowanie okresowych, kwartalnych i rocznych raportów dla właściciela oraz jego przedstawicieli, a także dla instytucji zewnętrznych,
  • •Pośredniczenia między członkami Zarządu, a kluczowymi jednostkami organizacyjnymi
  • •Redagowania pism, notatek i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki;
  • •Zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura i bieżące wsparcie Zarządu
  • •Prowadzenia kalendarza spotkań Zarządu i ich obsługa
  • •Pomocy i wsparcia w wybranych działaniach Zarządu
  • •Realizacji zadań powierzonych pod presją czasu
  • •Organizacji podróży oraz ich rozliczanie zgodnie z obowiązującą polityką podróży służbowych
  • •Współpracy z firmami świadczącymi usługi na rzecz biura;
  • •Ścisłej współpracy z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi np. kancelarią prawną
  • •Badania i analiz rynku szkoleń pracowniczych
  • •Integracji wewnętrznej pracowników
  • •Wdrożenia polityk i procedur z zakresu HR
  • •Zdobywania funduszy szkoleniowych ze środków krajowych oraz unijnych
  • •Tworzenia i rozwoju programów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb Spółki i wspierających jej działalność
  • •Nadzoru nad zarządzaniem wynikami i procesami ocen pracowniczych
  • •Zarządzania talentami, tworzenie planów sukcesji
  • •Przygotowywania raportów i podsumowań z zakresu HR,
  • •Zadania administracyjne w dziale HR.
  • •Prowadzenia działań CSR
  • •Obsługi systemu elektronicznego obiegu dokumentów., zarządzania obiegiem dokumentacji oraz korespondencji firmy;
  • •Pomocy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej;
  • •Przygotowywaniu prezentacji w Power Point
  • •Przygotowywaniu i generowaniu raportów, analiza danych i prezentacja wniosków w programie Excel
  • •Zapewnieniu sprawnego działania i organizacji biura (korespondencja, zamówienia artykułów biurowych)
  • •Obsługi telefonicznej sekretariatu
  • •Planowaniu kosztów Biura Zarządu na potrzeby kontrollingowe

  • Praca Świerklaniec
  • Świerklaniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179