Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa telefoniczna, mailowa i czatowa klientów w języku włoskim
  • udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące systemu GPS
  • rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
  • wzywanie pomocy drogowej na podstawie zgłoszeń kierowców
  • obsługa systemów CRM i contact center

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się językiem włoskim (C1, C2 lub Native)
  • dodatkowo znasz język angielski na poziomie B2 (szkolenie i komunikacja wewnętrzna)
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie zmianowym (obsługa 24/7)
  • potrafisz sprawnie obsługiwać komputer
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz zdolność szybkiego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie
  • szybkie wdrożenie i płatne szkolenia
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych i ponoszenie kwalifikacji
  • pracę przy interesujących projektach dla międzynarodowych klientów

Jeśli dotarłeś/aś w czytaniu aż do tego momentu, to chyba oznacza że ogłoszenie Cię zainteresowało, bardzo nas to cieszy i zachęcamy do kliknięcia w ‘’Aplikuj”.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570