Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży opakowań - poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z francuskimi klientami biznesowymi. Jeśli posługujesz się biegle językiem francuskim, angielski znasz na poziomie komunikatywnym, poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta, zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1 i języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym
  • proaktywność, komunikatywność, empatia i wyczulenie na potrzeby klientów
  • dobre umiejętności organizacyjne, zwracanie uwagi na szczegóły, umiejętność identyfikacji priorytetów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie
  • premię roczną,
  • dodatek urlopowy,
  • pakiet relokacyjny dla osób, które rozważają przeprowadzkę do Wrocławia,
  • hybrydowy model pracy (3 dni w biurze i 2 dni w domu),
  • platformę szkoleniową,
  • studia podyplomowe,
  • możliwości rozwoju w firmie skoncentrowanej na ludziach i ekologii

Zadania

  • obsługa klientów poprzez telefon, chat i email, w obszarze handlu i codziennych operacji, w tym zamówień,
  • obsługa zapytań klientów w Salesforce dotyczących próbek, cen i dokumentacji technicznej,
  • współpraca i koordynacja z wewnętrznymi działami, w celu zadowolenia klientów i terminowej dostawy,
  • dostarczanie raportów, certyfikatów i oświadczeń na życzenie klientów,
  • wprowadzanie klientów na platformę internetową i udzielanie wsparcia,
  • analiza danych klientów i procesów obsługi klienta w celu ciągłego rozwoju procesów i narzędzi.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570