Specjalista ds obsługi klienta w sklepie internetowym Poznań w MALIS B. Machoński Sp. K.
  • Poznań
specjalista ds obsługi klienta w sklepie internetowym Poznań w MALIS B. Machoński Sp. K.
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
MALIS B. Machoński Sp. K.
25. 4. 2024
5000 - 6500zł
Informacje o stanowisku

Malis B. Machoński Sp. K.

ul. Zbożowa 2E, Wysogotowo, 62-081 Przeźmierowo

NIP 781-189-30-47 REGON 302648026

www.malis.pl - www.maltec.pl - www.hitcena.pl

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

O nas:

Jesteśmy firmą z operującą w handlu internetowym, na wielu platformach krajowych i zagranicznych. Intensywnie działamy również na rynkach hurtowym i nowoczesnym nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.

Stabilna firma, dysponujemy własnym biurowcem oraz własnymi magazynami. Firma istnieje od 2007 roku. Lokalizacja Poznań / Wysogotowo.

Obowiązki:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego, udzielanie informacji o ofercie handlowej, wsparcie merytoryczne dla klientów sklepu
  • Fakturowanie, wystawianie paragonów i innych dokumentów handlowych
  • Udzielanie informacji w zakresie zwrotów i reklamacji oraz poprowadzenie klienta przez te procedury
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

Wymagania

  • status ucznia / studenta studiów zaocznych bądź absolwent studiów, ponieważ praca jest na cały etat
  • Znajomość popularnych marketplace, jak Allegro itp.
  • Swoboda w pracy z pakietem MS Office
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Umiejętność realizacji wyznaczonych celów, zaangażowanie

Oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgraną ekipę, przyjazną atmosferę
  • Stabilną prace na dłuższy czas jeżeli tego właśnie szukasz
  • Stałe godziny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z informacja o oczekiwanym wynagrodzeniu netto wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

aneta.lisowska@malis.pl

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228