Specjalista ds. obsługi klienta w firmie telekom
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
CrossMobile Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Praca w obsłudze klienta na ul. Migdałowej 4 w firmie CrossMobile Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny w Polsce.
Usługi GSM powiązaliśmy z naszymi własnymi produktami cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji, oferując najbardziej zawansowane rozwiązania na świecie.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem i przeprowadzkę na Ursynów, poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta.
Jesteśmy pracodawcą równych szans, gdzie możliwości rozwoju i dalszej kariery są determinowane na podstawie Twoich kompetencji i efektów Twojej pracy. Nasza firma otwiera wiele możliwości osobom zorientowanym na osiąganie celów.
Twój zakres obowiązków
Zapewnienie profesjonalnej obsługa klienta poprzez telefoniczny i mailowy kontakt.
Udzielanie klientom podstawowego wsparcia technicznego i rozwiązywanie problemów związanych z usługami telekomunikacyjnymi oraz jak aplikować o kartę, podpisać umowę itd.
Rozwiązywanie skarg i reklamacji w sposób rzetelny i efektywny.
Udzielanie informacji na temat naszych produktów i usług.
Nasze wymagania
Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontaktach z klientami.
Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do zmieniających się warunków.
Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
Dobra organizacja pracy, proaktywne podejście do pracy i pozytywne nastawienie do ludzi.
Dostępność 5 dni w tygodniu w godzinach pracy.
Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551