Specjalista ds. Obsługi Klienta - Rezydencja na Dzielnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
emeis Polska (dotychczas Orpea): ogólnopolska sieć domów opieki i klinik rehabilitacyjnych
1. 5. 2024

Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów zlokalizowanych na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living) oraz w trzech Klinikach rehabilitacyjnych: Międzylesie i Mazowia w Warszawie oraz Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej k. Garwolina. Kliniki specjalizują się m.in. w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Pacjenci ze wszystkich grup wiekowych korzystają z rehabilitacji stacjonarnej podczas turnusów, które mogą trwać od 2 do 16 tygodni lub w formie ambulatoryjnej. Mieszkańcami Rezydencji są seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. Wśród podopiecznych są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi, głównie w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona. O pacjentów i mieszkańców dba ponad 1200-osobowy zespół (personel pielęgniarsko – opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). W Polsce emeis oferuje usługi na oddziałach rehabilitacyjnych i w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach NFZ oraz w formie pełnopłatnej. Firma jest częścią Grupy emeis, która prowadzi kliniki zdrowia psychicznego, kliniki rehabilitacyjne, domy opieki, mieszkania wspomagane i opiekę domową w ponad 20 krajach (głównie w Europie) i zatrudnia 76 000 pracowników. Jest notowana na giełdzie Euronext Paris.

2024-27589

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania rejestracji medycznej.
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów przychodzących.
  • Budowanie pozytywnych relacji z zespołem.
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.
  • Archiwizacja dokumentacji medycznej.
  • Sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Wystawianie faktur VAT.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji.
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień i raportów.

Profil kandydata:

  • Komunikatywność.
  • Dobra organizacji pracy własnej.
  • Empatia i wyrozumiałości dla osób starszych oraz ich ograniczeń.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Cierpliwość, sumienność i odpowiedzialność.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • UDZIAŁ W WARSZTATACH I SZKOLENIACH
  • KARTA FIT PROFIT LUB FIT SPORT
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA (w zależności od formy zatrudnienia)

  • Osoba kontaktowa: Ewa Kucharczyk - Koordynator ds. Administracyjnych. E-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523