Specjalista ds. obsługi klienta i wdrożeń oprogramowania
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
APILO Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa chat, mail i połączeń telefonicznych
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie konfiguracji systemu Apilo i problemów technicznych
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów
  • Testowanie nowych funkcji oprogramowania
  • Współpraca z resztą zespołu i udział w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania.

Technologie i narzędzia. Z czego korzystamy?

  • Zarządzanie projektami – Asana, Google Workspace
  • Komunikacja – Slack, Google Meet

WYMAGANIA:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego
  • Sprawne i szybkie wyszukiwanie informacji
  • Umiejętność analizy oraz interpretacji potrzeb klienta
  • Doświadczenie w pracy z Klientem
  • Biegłość w obsłudze programów komputerowych
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Operatywność, dobra organizacja
  • Znajomości pakietów biurowych (Microsoft Office, Dokumenty Google)
  • Język angielski B2

Mile widziane:

  • Znajomość rynku e-commerce i mechanizmów działania kanałów sprzedaży typu Allegro, eBay, Amazon
  • Podstawowa znajomość systemów ERP np. Subiekt
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów IT, a w szczególności systemów ERP
  • Zainteresowanie nowymi technologiami

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Karta Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie w Allianz
  • Współpraca z liderem branży sklepów ecommerce Shoper
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania
  • Uczestnictwo w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro)
  • Integracja z firmą oraz całą Grupą Shoper S.A. w ramach większych wydarzeń ogólnofirmowych ☕

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055