Specjalista ds. obsługi klienta i social media
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 4. 2024
30,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Rejestracja pacjentów na zabiegi - Aktualizacja kalendarza - Potwierdzanie terminów wizyt - Obsługa social mediów (Facebook, Instagram) - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Umiejętność obsługi komputera - Doświadczenie w prowadzeniu social media (tworzenie postów, rolek, relacji) - Wysoka kultura osobista - Wysokie zdolności komunikacyjne, zaangażowanie
Oferujemy
- Umowa zlecenie, po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę - Stawka 30zł brutto/ godz.+ premia około 1000zł za prowadzenie social media - Praca około 20 godz. na tydzień - Elastyczny grafik (4 lub 5 dni w tygodniu, w godzinach poniedziałek-piątek 9-20, sobota 9-14) - Możliwość podjęcia pracy od zaraz - Oferta również dla studentów (kierunek marketing lub pokrewne)

  • Praca Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659