Specjalista ds. obsługi klienta i social media
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Rejestracja pacjentów na zabiegi
  • Aktualizacja kalendarza
  • Potwierdzanie terminów wizyt
  • Obsługa social mediów (Facebook, Instagram)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w prowadzeniu social media (tworzenie postów, rolek, relacji)
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowa zlecenie, po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę
  • Stawka 30zł brutto/ godz.+ premia około 1000zł za prowadzenie social media
  • Praca około 20 godz. na tydzień
  • Elastyczny grafik (4 lub 5 dni w tygodniu, w godzinach poniedziałek-piątek 9-20, sobota 9-14)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Oferta również dla studentów (kierunek marketing lub pokrewne)

  • Praca Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532