Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
OVB
24. 2. 2024

Firma OVB to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży finansowo-ubezpieczeniowej, specjalizująca się w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych.
W związku z otwarciem nowego biura w poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego
Miejsce pracy: dowolna lokalizacja, częściowa praca zdalna
Obowiązki: * Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych. * Doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb klienta. * Budowanie długotrwałych relacji z klientami i dbałość o ich satysfakcję. * Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie bazy klientów firmy.
Oferujemy: * Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w dowolnych godzinach. * System wdrożenia i pełne wsparcie w procesie adaptacji do nowych obowiązków. * Trzy formy zatrudnienia do wyboru: własna działalność, status studenta, Ramowa umowa agencyjna (wymagana równoczasowa praca na etacie). * Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników. * Możliwość awansu na stanowisko menadżerskie i kierowania zespołem po osiągnięciu określonych celów. * Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Wymagania: * Komunikatywność i umiejętności interpersonalne. * Umiejętność pracy w zespole. * Motywacja do osiągania celów. * Pozytywne podejście do wyzwań. * Chęć rozwoju zawodowego w branży finansowo-ubezpieczeniowej. * Mobilność
Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi, nastawioną na rozwój i osiąganie celów, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznej branży finansowo-ubezpieczeniowej!
Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres: @

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kalisz
  • Specjalista ds. PR Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Specjalista ds. transportu Kalisz
  • Specjalista ds. HR Kalisz
  • Specjalista ds. turystyki Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714