Specjalista ds. Obsługi Klienta e-sklepu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
APT OW Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Praca w dziale ContactCenter e-sklepu (nie sprzedaż). Możliwość pracy zdalnej.
Zadania:
- obsługa zgłoszeń przychodzących klientów pięciu marek e-sklepu
- praca z wykorzystaniem różnych kanałów kontaktu: e-mail, telefon, czat
- komunikacja z innymi działami i firmami współpracującymi przy temacie zamówień i zwrotów
- analiza, wsparcie i monitorowanie procesów obsługi klienta z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi
Wymagania:
- doskonałe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
- sprawna obsługa komputera i programów MS Office
- szybkie przyswajanie nowych systemów i aplikacji
- jasne i proste formułowanie myśli niezależnie od formy kontaktu
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- stawkę 27,70 zł/godz. brutto
- pracę w Pruszczu Gdańskim w nowoczesnym biurze
- możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509