Specjalista ds. obsługi klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zadania:

  • Posprzedażowa obsługa klientów sklepu internetowego
  • Kontakt z klientami drogą telefoniczną oraz mailową
  • Obsługa procesu zamówienia
  • Aktywna współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

Aplikuj, jeśli:

  • Chcesz rozwijać się w obsłudze klienta
  • Jesteś komunikatywna/y i lubisz pracę zespołową
  • Jesteś dyspozycyjna/y od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20 wg grafiku (jeden weekend pracujący)

OFERUJEMY:

Dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczny grafik dzięki któremu bez problemu połączysz studia z pracą lub innymi zajęciami
  • Praktyczne szkolenie wdrażające
  • Stabilna i pełna wyzwań praca w dobrze skomunikowanej części Mokotowa
  • Zgrany zespół i super atmosfera!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293