Specjalista ds. obsługi geodezyjnej
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
SPC-2 Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja MDCP oraz badania granic przed przekazaniem na każde zatwierdzenia Inwestorowi
  • udostępnianie MDCP projektantom
  • współpraca z Koordynatorami Linii, Projektantami, Geodetami, Wykonawcami
  • wielokrotna weryfikacja nadsyłanych pomiarów inwentaryzacyjnych (dwg, pdf) pod kątem zgodności z projektem – wskazanie odchyłek i niezgodności z projektem
  • bieżące uzupełnianie i weryfikacja tabel związanych z obsługą geodezyjną
  • sprawdzanie przekazanych Kart Nadzoru Autorskiego (czy rozwiązują problem) związanych z wykonaniem infrastruktury niezgodnie z projektem
  • szykowanie materiałów geodezyjnych do sprzedaży, przygotowywanie plików dwg
  • kompletowanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej
  • weryfikacja dokumentacji geodezyjnej sporządzonej przez Podwykonawców
  • kompletowanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej
  • kontrola pomiarów geodezyjnych

Nasze wymagania

  • mile widziany ukończony kierunek Geodezja i Kartografia
  • min. 2 lata doświadczenia (warunek konieczny)
  • dobra znajomości programu AutoCAD, inne programy branżowe
  • praktyczna znajomość prawa geodezyjnego
  • rzetelność i skrupulatność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Profesjonalne narzędzia pracy na w/w stanowisku
  • Udział w ciekawym projekcie w dużej i złożonej organizacji
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864