Specjalista ds. Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
31. 3. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Zapewnienie bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji kompleksu budynków (magazyny, warsztaty, hangary lotnicze)
  • Nadzór oraz kontrola nad budynkami, maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej na terenie bazy lotniczej
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • Analiza usterek i awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych infrastruktury
  • Planowanie oraz nadzór nad wykonywaniem przeglądów oraz konserwacji urządzeń instalacyjnych
  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych wykonujących usługi na terenie budynków

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przy utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość powszechnie używanych materiałów budowlanych oraz metod napraw awarii
  • Znajomość pakietu MS Office Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190