Specjalista Ds. Negocjacji cen i Zaopatrzenia Strategicznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych, takich jak montażowe taśmy dwustronnie klejące, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne.Oferujemy rozbudowaną gamę produktów dla firm z sektora motoryzacyjnego, , budownictwa, AGD, elektroniki i elektrotechniki.Firma Inducomp, w ciągu ostatnich lat, podjęła nowy kierunek rozwoju, koncentrując się na tworzeniu i produkcji profesjonalnych taśm klejących.Dzięki wiedzy, zaangażowaniu oraz pracy naszego zespołu pracowników, stworzyliśmy nową markę taśm klejących IPT. Marka IPT łączy w sobie innowacyjność, zaawansowaną technologię oraz wszechstronność zastosowań.

Obowiązki

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz produktów w obszarze tworzyw sztucznych folie, taśmy, laminaty, itp.
  • Negocjowanie z wybranymi dostawcami warunków handlowych,
  • Zbieranie i rekomendowanie otrzymanych ofert,
  • Analiza rynku i identyfikowanie źródeł zakupu,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi i obecnymi dostawcami,
  • Bliska współpraca z innymi działami firmy,
  • Raportowanie
  • Audytowanie dostawców,
  • Udział w targach branżowych.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy, w obszarze zakupów i/lub handlu tworzyw sztucznych,
  • Posługujesz się płynnie językiem angielskim (w mowie i piśmie),
  • Nie masz problemów z obsługą programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne – potrafisz i lubisz pracować z liczbami,
  • Potrafisz gromadzić informacje z różnych źródeł oraz łączyć je wyciągając trafne wnioski i rekomendacje,
  • Umiesz efektywnie organizować swoją pracę, a przy tym działasz w sposób uporządkowany i dokładny.
  • Jeśli lubisz pracę w zespole a swoją postawą wprowadzasz do zespołu optymizm i zaangażowanie to czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228